Ось десять найкращих способів збереження вашої особистої інформації в Інтернеті:

15 Листопад 2018
Comments 0
Category Uncategorized
15 Листопада 2018, Comments 0

За допомогою хакерів та шахраїв які працюють над розробкою нових та підступних способів викрадення вашої особистої інформації, важливіше ніж будь-коли те, що ви робите все можливе, щоб захистити її.

↗️↗️↗️Ось десять найкращих способів збереження вашої особистої інформації в Інтернеті:

1. Напевно, найкращий спосіб захистити вашу особисту інформацію – це взагалі нічим не ділитися. Це може здатися трохи екстремальним, але це єдиний перевірений метод який буде зберігати вашу особисту інформацію в безпеці.

2. Використовуйте обережність в соціальних мережах. Дивно, яку інформацію можна отримати на сайтах соціальних мереж. На диво, більшість із цих сайтів полегшують збереження вашого особисто профілю. Поділіться своєю інформацією лише з тими, кого ви знаєте, і не приймаєте запити в друзі від незнайомців.

3. Зберігайте інформацію про вашу кредитну картку в безпеці. Ніколи не вводьте дані своєї кредитної картки перед тим як перевірите чи, безпечний сайт. URL завжди повинен починатися з https: // і в вашому браузері має бути значок замка. Це може бути в нижньому правому куті рядка стану або в адресному рядку зверху залежно від конкретного веб-переглядача.

4. Використовуйте одноразову кредитну картку. Багато компаній, що займаються кредитними картками зараз пропонують картки, які можна заповнити обмеженою кількістю грошей. Це чудовий спосіб здійснити покупки в Інтернеті. Якщо номер викрадено, номер основного рахунку буде в безпеці.

5. Ніколи не натискайте електронні листи які пропонують спеціальні пропозиції, з будь-якими пропозиціями незалежно від того наскільки привабливою б не була пропозиція, швидше за все це фіктивний сайт створений для крадіжки інформації з вашої кредитної картки та, іншої особистої інформації.

6. Створіть сильні паролі. Зробіть свої паролі довше восьми символів із комбінацією літер та цифр, верхнього та нижнього регістрів. Уникайте загальних слів або тих які легко вгадати.

7. Коли ви залишаєте сайт переконайтеся що ви повністю вийшли з системи. Просто закриття браузера недостатньо. Щоб завершити сеанс з сайтом потрібно скористатись кнопкою “Вийти”. Ваш браузер може запитати вас щоб він запам’ятав ваше ім’я користувача та, пароль наступного разу. Хоча це може здатися зручним це також полегшує злодіям, отримати вашу реєстраційну інформацію.

8. Не зберігайте особисту або фінансову інформацію на своєму комп’ютері. Це включає банківські та податкові записи квитанції з онлайн-магазинів або список паролів. Використовуйте знімний флеш-накопичувач і зберігайте його в безпечному місці.

9. Встановіть програмне забезпечення безпеки та оновіть його. Це включає “браундмаєр” захисту від вірусів та шкідливих програм. Є багато доступних варіантів включаючи деякі дуже надійні, безкоштовні програми безпеки.

10. Якщо ви збираєтеся переробити свій старий комп’ютер потрібно стерти інформацію з жорсткого диску. Навіть стирання з диска не завжди є достатнім оскільки, існує досить потужне програмне забезпечення для відновлення. Ви можете використати програму, спеціально призначену для, видалення приватних даних.

P. S. Не довіряйте свої “гаджети’ і…… .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *